Partnerzy

PARTNERZY ZLOTU MALUCHÓW

 

Przedstawiamy organizortów oraz naszych partnerów:

ZIELONE PRZEDSZKOLE W FOLWARKU

Dwujęzycznej przedszkole w stylu skandynawskiem na Targówku. To miejsce, w którym Twoje dziecko przeżyje swoje najpiękniejsze przygody!

Zagrody ze zwierzętami, 100 pól uprawnych, 10.000 m kw placu zabaw, ponad 50% czasu spędzanego na dworze, kuchnia na miejscu - to tylko niektóre za naszych propozycji.

 

PGR BRÓDNO SP. Z O.O.

 

 

www.pgrbrodno.pl

DZIECKO W WARSZAWIE

to projekt mający na celu informowanie rodziców i opiekunów dzieci od 0 do 13 roku życia o tym, co ciekawego można zrobić z dzieckiem w mieście, które zajęcia wybrać, do kogo zwrócić się o pomoc i wiele innych.

Naszym Czytelnikom i Fanom – oddajemy do dyspozycji:

- portal www.dzieckowwarszawie.pl

- fanpage na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/DzieckowWarszawie

- newsletter z aktualnościami i ofertą Klientów

- katalog drukowany DZIECKO W WARSZAWIE.

 

www.dzieckowwarszawie.pl

TVP ABC

to jedyny polski, bezpłatny, ogólnie dostępny naziemny kanał telewizyjny dla dzieci. Jest bezpieczny, godny zaufania, przyjazny, edukujący poprzez zabawę, z bogatą ofertą programową. Dedykujemy go widzom w wieku 3 – 12 lat. Część programów czy filmów pamiętają rodzice, a nawet dziadkowie. TVP ABC oferuje nowoczesne programy i animacje – mądre i przyjazne, które przekazują pozytywne wzorce zachowań i relacji między rówieśnikami oraz między pokoleniami. Kanał emituje też klasykę – najlepsze produkcje Telewizji Polskiej oraz polskich animatorów dla najmłodszych. Poza ofertą dla najmłodszych, kanał proponuje wiele interesujących cykli poradnikowych, dzięki którym rodzice mają możliwość poszerzania wiedzy o nurtujących ich problemach w trudnym procesie wychowawczym. Są też fascynujące programy popularno-naukowe, przyrodnicze, krajoznawcze, kulinarne.

www.abc.tvp.pl

BEACTIVE GROUP

Be Active Group to agencja, która swoje korzenie wywodzi już od znanej na Polskim rynku firmy Kręciołek Creative Event Agency.

Jest to firma zajmująca się organizacją eventów, imprez muzycznych oraz imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży.

Firma istnieje od 2007 roku, zdobywając z roku na rok coraz większą liczbę potencjalnych klientów. Cieszy się również dużym powodzeniem wśród placówek edukacyjnych i kulturalnych oraz nieruchomości mieszkaniowych. Dobrze wyselekcjonowana i wykwalifikowana kadra animatorów tworzy trzon całej firmy zapewniając Naszym klientom kompleksową organizację usług na bardzo wysokim poziomie.

 

www.ikreatywnie.pl

BIWAT EVENTS

 

Niezapomniana zabawa, wiele atrakcji dla dzieci na Twój piknik lub event. Zorganizuj imprezę z naszym udziałem!

KLOCKOWNIA

Klockownia łączy w sobie zalety placu zabaw i centrum edukacji szczególnie w zakresie rozwijania kompetencji społecznych i współdziałania, twórczego myślenia przestrzennego, logiki, wyobraźni, koncentracji oraz małej i dużej motoryki. W zabawie klockami dziecko doświadcza swoich pierwszych własnych sukcesów i osiągnięć, eksperymentuje, popełnia błędy przy tym nieświadomie i nieustannie się ucząc. Taka zabawa to łatwy i bezpieczny sposób, aby pomóc dzieciom budować podstawy szczęśliwego i zdrowego trybu życia.

 

www.klockownia.com

 

OHME.PL

to internetowy magazyn dla kobiet i jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań świadomych i zaangażowanych kobiet. Jest również liderem na rynku w organizowaniu akcji edukacyjnych, eventów i konferencji dla kobiet. To najbliższy sercu projekt autorstwa Małgorzaty Ohme, cenionej i lubianej psycholog..

 

www.ohme.pl

MEDIA SERVICE ZAWADA

Media Service Zawada jest jednym z liderów na rynku wydawnictw dziecięcych i młodzieżowych. Od ponad 20 lat firma prężnie działa na rynku prasy dla najmłodszych. Stała się wiodącym wydawnictwem sektora, posiadającym doświadczenie, znakomity zespół specjalistów, imponujące portfolio wydawnicze i partnerów na całym świecie.

Jej specjalnością, a jednocześnie przewagą konkurencyjną są publikacje oparte na znanych markach, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji, bajek i seriali z dziecięcych kanałów telewizyjnych.

Media Service Zawada jest laureatem licznych nagród i wyróżnień, m. in.: Debiut Roku dla magazynu „Scooby-Doo!” przyznany przez „Media & Marketing Polska” - „Raport Magazyny 2007” czy znak jakości KIDZONE dla publikacji pre-schoolowych (Psi Patrol, Blaze i megamaszyny).

www.msz.com.pl

PAPI

PAPI KIDS tworzy niezwykłe eventy, pikniki, urodziny i imprezy dla dzieci. PAPI KIDS daje możliwość udziału w warsztatach plastycznych i różnych działaniach artystycznych, które edukują. Dzięki temu wiemy jak kreować działania, które obok zwykłej zabawy rozwijają najmłodszych. Ważna jest dla nas warstwa edukacyjna i dbamy o to, żeby każdy tworzony przez nas event niósł nie tylko zabawę, ale i rozwój. Z pasją i ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do organizacji każdego przyjęcia. Uśmiech dziecka, duma i zadowolenie – to cel naszych zabaw i starań. Papi powstało z pasji do tworzenia dla dzieci. Impreza zorganizowana z PAPI KIDS to 100% zadowolenia dzieci i satysfakcji Klientów

www.facebook.com/papikids

FOOD & SMILE catering - event

 

to młody zespół ludzi z pasją i uśmiechem, posiadający spore doświadczenie nabyte latami w branży gastronomicznej.

 

Codziennie przyrządzamy i dostarczamy na terenie całej Warszawy smaczne posiłki, przekąski i koktaile na bazie świeżych i zdrowych produktów.

 

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe prywatne, jak również firmowe, kładziemy nacisk na jakość i kreatywność naszych produktów i naszej pracy!

 

 

www.food-smile.pl

ŚWIAT ZABAWEK

to magazyn skierowany do branży zabawkarskiej, który wydawany jest od ponad 20 lat.

Dostarczamy aktualnych informacji o nowościach, akcjach marketingowych i wydarzeniach. Przedstawiamy czytelnikom wiadomości o rynku zabawkarskim w Polsce i na świecie - od najnowszych tendencji, aż po prezentacje historii sukcesu poszczególnych przedsiębiorstw.

 

www.swiatzabawek.net

MATTEL

Mattel, Inc. jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży zabawek oraz innych produktów przeznaczonych do użytku rodzinnego.

 

www.mattel.com

MULTIKINO

Multikino Targówek, kino przyjazne dzieciom, zaprasza na sobotnio-niedzielne poranki dla najmłodszych. Seanse co weekend o godz. 10:30 i 12:00.

www.multikino.pl

USBORNE

 

to brytyjskie wydawnictwo, które powstało z pasji do książek i czytania. Książeczki zachwycają od pierwszego wejrzenia - są przepięknie wydane, bogato ilustrowane i dopracowane w każdym szczególe, ale przede wszystkim uczą, aktywizują i rozwijają kreatywność. Strefa Języka to istniejąca od 2009 roku szkoła językowa, która stawia na komunikację i naukę autentycznego języka. Książki wydawnictwa Usborne świetnie sprawdzają się nam zarówno w czasie jaki i w zabawie. Teraz możemy połączyć nasze pasje - do języków i do czytania - i spróbować zarazić nimi innych.

Strefa Języka - wyjątkowe książki dla dzieci. https://www.facebook.com/angielskieksiazeczki/

SPORTEUM

Sporteum to rodzinny klub sporotwy. Zapraszamy na 6 całorocznych kortów tenisowych oraz do wykorzystania naszej rodzinnej infrastruktury: profesjonalna ściana tenisowa, przytulna recepcja, klubowa restauracja Cafe Tenis z kominkiem, sklep sportowy, punkt testowy oraz serwis. Latem dzieci uwielbiają korzystać z placu zabaw, 2 basenów ze zjeżdzalniami oraz parku linowego. Na terenie klubu znajdują się ponad to: ceglana chata grillowa z kominkiem i paleniskiem, boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki, boisko do piłki nożnej oraz sala zabaw i rozwoju BabyGYM. Zapraszamy.

www.sporteum.pl

 

MARTA TOMASZCZUK - FOTOGRAFIA

 

Jestem fotografem z pasją, zajmującym się sesjami rodzinnymi, dziecięcymi, brzuszkowymi oraz okazjonalnymi.

KLINIKA LECZENIA JĄKANIA

W Klinice Leczenia Jąkania w Warszawie prowadzimy skuteczną terapię dla osób jąkających (się) i osób z dysfunkcjami mowy.

Terapią obejmujemy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Pracujemy w oparciu o autorską metodę terapeutyczną opracowaną przez, założyciela kliniki, mgr Ewę Galewską (filolog, neurologopeda, psychoterapeuta). Uważamy, że jąkanie jest globalnym zaburzeniem komunikacji. Z naszych obserwacji wynika, że jąkanie nie jest wrodzone i nie ma podłoża genetycznego i żadne dziecko nie rodzi się z jąkaniem, a każda osoba dorosła która jąka (się) musiała nauczyć się swojego sposobu jąkania w okresie dzieciństwa. Jako jedyny ośrodek prowadzimy skuteczną terapię dla dzieci jąkających się. Od ponad 20 lat mówimy, że JĄKANIE MOŻNA WYLECZYĆ! Naszym celem terapeutycznym są spontaniczne, swobodne i płynne wypowiedzi naszych pacjentów realizowane w każdej sytuacji komunikacyjnej.

 

www.jakanie.pl

IFT (Individual Football Training)

 

ma na celu edukację oraz indywidualny rozwój umiejętności piłkarskich, motorycznych i mentalnych młodych zawodników. Osiągnąć sukces sportowy w dzisiejszych czasach to coraz trudniejsze zadanie. Chąc je wykonać trzeba pracować więcej niż inni. Treningi i mecze w klubach nie są w stanie odpowiednio zadbać o kompletny rozwój indywidualny zawodnika. Do pracy nad słabszymi stronami przy jednoczesnym monitorowaniu i rozwijaniu mocnych stron potrzebny jest ktoś jeszcze. Tym kimś jest indywidualny trener. IFT to najlepszy indywidualny trener, jakiego mogłeś spotkać.

 

CZULĘ TULĘ

 

Witaj w Świecie Czule Tulę! Znajdziesz tutaj torby, saszetki i akcesoria dla Mam i Dzieci szyte z pasją, sercem i największą starannością. Ciekawe wzory, praktyczne formy i dbałość o szczegóły sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

FUNDACJA PROMITIS

 

W 2008 roku ONZ ogłosiła, że autyzm stał się jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych na świecie obok raka, cukrzycy i HIV. Niestety świadomość społeczna dotycząca przyczyn, objawów, możliwości leczenia i pomocy osobą dotkniętym tym problemem jest nadal bardzo niska.

 

Fundacja PROMITIS powstała, żeby to zmienić niosąc wszechstronną i profesjonalną pomoc dzieciom z zaburzeniami rozwojowymi oraz ich rodzinom, działając przeciwko wykluczeniu społecznemu, wyrównując szanse edukacyjne, budując wiedzę i świadomość społeczną na temat całościowych zaburzeń rozwoju oraz propagując kompleksowe podjecie do terapii. Im większa świadomość społeczna na temat autyzmu i zespołu Aspergera, tym wyższa jakość życia dzieci dotkniętych tym problemem.

Gabinet psychologiczno – pedagogiczny PSYCHE

 

Jesteśmy prywatnym ośrodkiem psychologiczno-pedagogicznym, od 2007 r. oferującym pomoc dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

Służymy wsparciem i pomocą dla dzieci i młodzieży z różnymi problemami: z dysfunkcjami rozwojowymi, z trudnościami w nauce szkolnej oraz z problemami emocjonalnymi i społecznymi. Swoją pomocą obejmujemy również dorosłych oraz rodziców, aby poprawiać ich jakość życia oraz bardziej efektywnie wspierać rodzinę jako całość oraz poszczególnych jej członków. Zajmujemy się profilaktyką, diagnozą i terapią psychologiczną, logopedyczną, pedagogiczną oraz diagnozą i terapią Integracji Sensorycznej.

Zadaniem naszych specjalistów jest:

• wspomaganie rozwoju dziecka w jego rozmaitych sferach (edukacyjnej, emocjonalnej, społecznej),

• zapobieganie problemom w funkcjonowaniu rodziny,

• dotarcie do przyczyn problemów dziecka i rodziny poprzez właściwą diagnozę, a następnie podjęcie odpowiednich form terapii prowadzonej we współpracy z rodzicami.

Gabinet zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę: psychologów, logopedę, pedagogów, terapeutów Integracji Sensorycznej, wykorzystujących w swej pracy nowoczesne metody, pomoce dydaktyczne i profesjonalny sprzęt terapeutyczny.

 

 

GRAVITAN

 

Fitness Klub Gravitan jest Klubem rodzinnym. Posiadamy strefy siłową, relaksu, studia fitness. Dla najmłodszych posiadamy strefę Junior wyposażoną w ściankę wspinaczkową, konstrukcję- małpi gaj, mini przyrządy do ćwiczeń oraz wiele innych atrakcji.

 

SATURN FITNESS

 

Misją Saturn Fitness jest Twój uśmiech oraz lepszy i zdrowszy styl życia.

 

Od kilkunastu lat z pasją pomagamy realizować marzenia naszych klientów, tworząc miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Nasz klub powstał w 2000 roku. Powierzchnia jego to 1200 m2 na której znajdują się dwie sale do aerobiku, siłownia z maszynami aerobowymi oraz izotonicznymi. Wszystkie pomieszczenia, włącznie z szatniami są wyposażone w wentylacje i klimatyzację.

 

Nad bezpieczeństwem i efektywnością treningu czuwa instruktor – jest po to, aby rozpisać Ci trening i dietę, pokazać dobrze wykonane ćwiczenie i motywować. Pamiętaj w naszym klubie nie jesteś sam. Po treningu dla rozkoszy ciała możesz skorzystać z solarium i sauny.

 

Jeśli przyjdziesz raz, poczujesz różnicę i zastaniesz naszym klientem. Zapraszamy!

Teren PGR Bródno

ul. Św. Wincentego 92 w Warszawie

Telefon

519 052 510

Email:

biuro@zlotmaluchow.pl